O nás

LEPORELO, z.s. je nezisková organizace,  která vznikla za účelem osobnostního a sociálního rozvoje jedinců v  každém věku. Naším hlavním cílem je především pomáhat při vzdělávacích a  volnočasových aktivitách všem, kteří na sobě chtějí aktivně pracovat.

Vytváříme a realizujeme  vzdělávací programy a kurzy podle vašich potřeb. Poskytujeme vám také  služby z oblasti psychologického poradenství a terapie. Zbylou  energii pak vkládáme do dobrovolnických projektů v oblasti  znevýhodněných dětí a mládeže, které mají z různých důvodů ztíženou  možnost začlenit se do společnosti. Náš tým tvoří mladí a energičtí lidé  z celé škály humanitních oborů. Jedná se o kvalifikované andragogy,  pedagogy, psychology, sociální pedagogy a poradce. Jako jednotlivci za  sebou máme dlouhodobou praxi coby kouči, lektoři a poradci. Dále se ve  svém volném čase aktivně zapojujeme do nejrůznějších akcí spojených  nejen se vzděláváním dospělých, ale také se vzděláváním dětí a mládeže.V  oblasti rozvoje a vzdělávání nejsme žádnými nováčky.

Máme chuť a odhodlání se v tomto směru dále angažovat,  vzdělávat se, a zlepšovat tak svoje dovednosti, které využíváme na pomoc  druhým. V rámci naší organizace proto průběžně absolvujeme školení a semináře, které nám umožňují dále se rozvíjet.